مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

تعمیر بارکد خوان
نکات کلیدی خرید بارکد خوان
قیمت بارکد خوان

بررسی بارکد خوان چند وجهی دیتالاجیک Magellon 2200

10 / 10
از 1 کاربر

بررسی بارکد خوان چند وجهی دیتالاجیک Magellon 2200 جهت آشناییی کاربران با مشخصات دستگاه در وب سایت بارکد شناسان قرار گرفته است . افراد برای نیاز ها و کار هایی که در زندگی روزمره و در فعالیت های شغلی و یا فوق برنامه خود دارند و انجام می دهند، ابزار و وسایل مناسب برای آن را تهیه می کنند. برخی از افراد برای اینکه بتوانند نیاز های خود را بر طرف کنند تنها دنبال وسیله ای هستند که بتواند نیاز آن ها را برطرف کند و چندان به امکانات مختلف آن وسیله توجهی نمی کنند. این افراد گاهی فقط می خواهند نیازشان برطرف شود هرچند استفاده از آن وسیله دارای سختی هایی باشد و از یا اینکه وسایل دیگری برای آن نیاز طراحی شده باشد که علاوه بر رفع آن نیاز راحتی کار و سهولت و سرعت بیشتری داشته باشند. این افراد بیشتر به دنبال تهیه وسیله ای برای رفع نیاز خود بدون صرف هزینه زیاد هستند. اگر وسیله باشد که هزینه بیشتری داشته باشد ولی راحتی و سرعت بیشتری را همراه داشته باشد، جزو انتخاب این افراد نیست.
ولی دسته دیگری از مصرف کننده ها هستند که علاوه بر اینکه می خواهند وسیله ای تهیه کنند که نیاز اصلی آنان را رفع کند، به دنبال آسایش و راحتی بیشتر هم هستند. این مصرف کنندگان حاضرند برای وسیله ای که علاوه بر نیاز اصلی آنها دارای ویژگی های دیگری هم باشد که بتواند امکانات بیشتری در اختیار آنان قرار دهد و همچنین افزایش سرعت و آسایش آن ها شود، هزینه کنند.
دستگاه بارکد خوان وسیله ای که برای نیاز فروشگاه ها و انبار ها و بنگاه های تولیدی طراحی و تولید شده است. به مرور زمان بارکد خوان ها پیشرفته تر شد. نیاز های مختلف مصرف کنندگان باعث شد تا بارکد خوان در انواع مختلف و با ویژگی ها و امکانات بیشتری عرضه شود. هر مصرف کننده هم با توجه به نیاز و مصرف خود به خرید هر یک از انواع بارکد خوان اقدام می کند.
بارکد خوان فروشگاهی دستگاهی است که برای استفاده در فروشگاه ها طراحی شده است. بارکد خوان فروشگاهی انواع مختلفی دارد.
یکی از انواع بارکد خوان که برای کاربری فروشگاه ها بسیار مناسب است بارکد خوان دیتالاجیک مدل Magellon 2200 است. این بارکد خوان از فناوری اسکن چند وجهی بهره می برد. این بارکد خوان دارای دسته اسکن نیست و تنها با قرار دادن بارکد در برابر صفحه اسکن آن اقدام به پردازش بارکد و ثبت آن در سیستم می کند. گرچه بارکد خوان های چند وجهی معمولا برای استفاده در کارخانجات و خط تولید ها استفاده می شود ولی این مدل از بارکد خوان چند وجهی با داشتن ابعاد مناسب و کوچک و همچنین داشتن ظاهری شکیل اساسا برای استفاده در بنگاه های تولیدی کوچک و فروشگاه ها طراحی و ساخته شده است.
این بارکد خوان با داشتن 20 خط اسکن دقت و سرعت بالایی در پردازش و ثبت بارکد های مختلف را برای کاربر امکان پذیر می کند. این بارکد خوان همچنین می تواند چند بارکد را به صورت هم زمان پردازش و ثبت کند. همچنین امکان خواندن بارکد از زاویه های مختلف از ویژگی های خوب این بارکد خوان است که باعث افزایش سرعت در روند کاری فروشگاه ها و همچنین راحتی بیشتر کاربر آن می شود. حداکثر فاصله ای که این دستگاه می توان اسکن را انجام دهد، 25 سانتی متر است. البته فاصله مفید آن برای اسکن بهتر و دقیق تر 15 سانتی متر است. این بارکد خوان لیزری است. همچنین با انوع مختلف پورت ها به دستگاه های مورد نظر متصل می شود.
قیمت این بارکد خوان نسبت به سایر بارکد خوان های فروشگاهی بالاتر است. ولی برای آن دسته از مصرف کنندگان که علاوه بر رفع نیاز خود به آسایش کاربر و همچنین بالاتر رفتن سرعت و دقت نیز توجه می کنند بسیار مناسب است. البته هیچ گاه برای فروشگاه های کوچک توصیه نمی شود زیرا صرف این هزینه برای مصارفی که مبادله زیادی در روز ندارند غیر موجه است. ولی برای فروشگاه های با حجم بالای مبادله کالا و تعداد مشتری زیاد هم مقرون به صرفه است و هم مناسب.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :