مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبلیغات

نکات کلیدی خرید بارکد خوان
تعمیر بارکد خوان
قیمت بارکد خوان

قیمت دستگاه بارکد خوان DataLogic

10 / 10
از 1 کاربر

قیمت دستگاه بارکد خوان DataLogic بر اساس قابلیت های دستگاه ها متفاوت است ، شرکت مطرح دیتالاجیک در زمینه تولید بارکد خوان به عنوان برترین برند شناخته شده است و تولیدات بارکد اسکنر دیتا لاجیک به سراسر کشور دنیا ارسال می گردد و دستگاه های صنعتی شناسایی و پردازش داده نیز در سبد تولیدات این شرکت قرار دارد ، اما به طور کاملا تخصصی تمرکز خود را سالهای سال است بر روی تولید انواع بارکد خوان و دستگاه بارکد خوان موبایل کامپیوتر قرار داده و توانسته با رزومه ی درخشان خود شهرت جهانی پیدا کند . شرکت دیتالاجیک در تلاش است با استفاده از تیم خود همیشه تکنولوژی های جدید را ابداع و موجب افزایش راحتی و اطمینان مشتریانش شود ، محصولاته این شرکت به طور پیوسته در حال بروز شدن و تعییر هستند . قیمت محصولات دیتالاجیک طبق ویژگی ها و قابلیت های دستگاه متفاوت می باشد . تمامی محصولات دیتالاجیک از کیفیت ساخت و قدرت اسکن بالا برخوردار بوده و در سری های مختلف تولید و روانه ی بازار شده اند، خدمات و محصولات این شرکت بسیار گستره بوده و در اکثر کشور ها دارای نماینده رسمی می باشد ، نماینده انحصاری datalogic در ایران موظف است تمامی محصولات را با گرانتی معتبر همراه با خدمات پس از فروش به مشتری ارائه نماید . 

  • دستگاه بارکدخواندیتالاجیکمدلکوئیکاسکنآیDatalogic Quick Scan I Barcode Scannerدارای 12 ماهگارانتی،سرعت 270 اسکندرثانیه،مناسبجهتاسکنبارکددفترچهبیمهوکارتملی،کارکردبهصورتقرارگیریبررویپایهیادستی،قابلتنظیمجهتاسکناتوماتیک ، قدرت اسکن این دستگاه بسیار بالا بوده و بارکد های مخدوش و کمرنگ را به راحتی قرائت می نمایید به همین دلیل فروشگاه های بزرگ از طرفداران این مدل هستند قیمت دستگاه بارکد خوان datalogic qd2100 349.000 تومان می باشد و نسبت به قابلیت های این دستگاه بسیار مقرون به صرفه قیمت گذاری شده است .
  • بارکدخواندیتالاجیکلایتهمدلqw2100کوئیکاسکنDatalogic Quick Scan Lite Barcode Scanner،دارایسرعت 400 اسکندرثانیه است،کارکرد دستگاه بهصورتقرارگیریبررویپایهیادسته،قابلتنظیمجهتاسکناتوماتیک می باشدو اسکنر quick scan lite تحت لیسانس ایتالیا بوده و دارای 1 سال گارانتی است .قیمت دستگاه بارکد خوان lite طی 6 ماه گذشته کاهش قیمت داشته و در حال حاضر 249.000 تعیین شده است ، پیشبینی نمی شود در آینده شاهد کاهش این مدل باشیم . بارکد خوانqw2100 چندین سالاست بازار ایران را از آن خود کرده و توانسته شهرت زیادی بدست آورد .
  • بارکدخواندیتالاجیکهرونمدلHeron HD3100محصولیفوقالعادهباطراحیمدرنوکاربردیدارایتکنولوژینوریوقرائتبارکدهایتکبعدیمیباشد - کارکردبهصورتقرارگیریبررویپایهیادستی،قابلتنظیمجهتاسکناتوماتیک – کنتراست 15% این مدل ویژگی برجسته و علت اصلی اختلاف سطح توقع و سرعت عمل اسکن این مدل نسبت به باقی مدل ها است . قیمت بارکد خوان دیتالاجیک Heron HD3100  دon HD3100Bد خوان دیتالاجیک سته باقی مدل ها استباشیم  است . است ایید به همین دلیل فروشگاه های بزرگ از طرفداران این مدل هستندد  در طی یک سال به صورت ثابت 472.000 بوده و تغییری پیدا نکرده است.
  • دستگاه بارکد خوان دو بعدی HD3400 Datalogicسیمی ، جزء خانواده هرون ، از مکانیسمنوری جهت اسکن بارکد ها استفاده می نماید ، از نظر ساختار و بدنه همانند هم خانوادهایش بسیار طراحی زیبا و شکیل است ، این محصول قابلیت رمز گشایی بارکد های خطی ( تک بعدی ) و 2 بعدی ( qr code ) را دارد به همین دلیل مورد توجه داروخانه ها و مراکز درمانی قرار گرفته زیرا بارکد های دفترچه بیمه و دارو ها را به راحتی می خواند . Qr خوان Heron datalogic توانسته تمام ویژگی های یک دستگاه بارکد خوان قوی را از آن خود نماید . قیمت دستگاه بارکد خوان دو بعدی هرون 889.000 هزار تومان تعیین شده و رکورد فروش بسیار عالی داشته است .
  • بارکدخوانبیسیمدیتالاجیکQM2131مدلDatalogic QM2131 Barcode Scannerبارکدخوانسیار،دارای حافظهیداخلی با قابلیت ذخیره ی  2000 تا 3000 بارکد در خود،بارکدخوانتکبعدی،مناسب انبار گردانی و تا برد 30 متر به صورت آنلاین اطلاعات را انتقال می دهد قیمت دستگاه بارکد خوان دیتالاجیک نسبت به اکثر برند های چینی بالاتر بوده و این اختلاف قیمت به دلیل فناوری ، کیفیت ساخت دستگاه ها و خدمات پس از فروش شرکت دیتالاجیک است . قیمت دستگاه بارکد خوان بیسیم QM2131Datalogic در حال حاضر 1.00.000 تعیین شده و طی یک سال گذشته کاهش قیمت مختصری داشته است .
  • بارکدخوانبیسیمDatalogic2430 مدلQM2430 Barcode Scannerبارکدخوانسیار،حافظهیداخلی 3000 تا 4000 حافظهبارکد،بارکدخواندوبعدیوتکبعدی،این مدل پر فروش ترین دستگاه بارکد خوان بی سیم در ایران است و رضایت مشتریان خود را کسب نموده است ، بارکد خوان بی سیم 2430 به دلیل بازار خوبی که دارد به سرعت در بازار نا موجود شده و قیمت توسط دلال های مطلع بالا و پایین می رد ، در حال حاضر قیمت دستگاه بارکد خوان QM2430به طور موقت 1.298.000 تومان بوده و به احتمال بالا در طی چند ماه آینده افزایش قیمت قابل توجه ای خواهد داشت .
  • بارکدخواندیتالاجیکمدل 4470 Datalogic  Barcode Scanner

بارکدخوانسیمیرومیزی ( صنعتی ) ،مکانیسمقرائتنوری–اسکنر بارکد تک بعدی و دوبعدی –این دستگاه کنار نوار نقاله پیچ شده و با سرعت و زاویه اسکن متفاوتبارکدها را به راحتی قرائت می نماید ، بدنه دستگاه بسیار مقاوم ، نفوذ پذیری پایینی در برابر ذرات ریز دارد ( IP54 ) قیمت دستگاه بارکد خوان GFS4400نسبت به عملکرد دستگاه مقرون به صرفه با ارزش 852.600 قیمت گذاری شده و با شروع سال 1396 کاهش قیمت بسیار شدیدی داشته و موجب تعجب اکثر همکاران فروش شده .

 

 

 

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()