مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

قیمت بارکد خوان
نکات کلیدی خرید بارکد خوان

نرم افزار بارکد خوان

10 / 10
از 1 کاربر

نرم افزار بارکد خوان جهت خواندن بارکد های 2 بعدی و تک بعدی استفاده می گردد . حتما شما هم وقتی کالایی را می خرید بارکد روی آن را دیده اید و نظرتان جلب شده است که این بارکد چه کاربردی دارد که این بارکد مشخصه آن محصول است . وجود آن بارکد موجب می شود تا شما بتوانید با استفاده از بارکد خوان اطلاعات اصلی محصول را مشاهده کنید و از اصل بودن آن مطلع شوید. همچنین خود تولید کننده نیز می تواند به راحتی محصول خود را پیگیری کند. برای این کار نیاز به بارکد خوان داریم. بارکد خوان در انواع مختلف و برای کاربردهای مختلفی ساخته می شود. بارکد خوان فروشگاهی، بارکد خوانی است که می توان با استفاده از آن، بارکد روی محصولات را خواند و اطلاعاتش را ثبت کرد. این بارکد خوان برای فروشگاه ها مناسب است و برای افراد عادی کاربرد ندارد و مناسب نیست. بارکد خوان دیگری هم ساخته شده است که به آن بارکد خوان دستی گفته می شود. این بارکد خوان دستگاه مخصوصی شبیه دسته بارکد خوان فروشگاهی است که با استفاده از شبکه داده یا وایرلس یا بلوتوث اطلاعات را بر روی منبع اطلاعات ثبت و ذخیره می کند. در برخی از مدل ها بارکد خوان دستی دارای حافظه است که می تواند اطلاعات بارکد درج شده بر روی محصول را بخواند و بر روی حافظه داخلی خود ثبت کند.
این بارکد خوان برای افراد معمولی قابل استفاده نیست. چون هم قیمت بالایی دارد که برای افراد عادی که استفاده چندانی از آن نمی کنند به صرفه نیست. از طرفی هم حمل و نقل این بارکد خوان معقول نیست. زیرا این بارکد خوان برای استفاده های صنعتی و فروشگاهی طراحی شده است.
تولید کنندگان علاقه دارند تا مصرف کنندگان از اجناس اصلی آن ها استفاده کنند و شرکت های دیگر نتوانند محصولات آن ها را کپی کنند و با نام آن ها در بازار عرضه کنند. در نتیجه تولید کنندگان علاقه دارند تا مصرف کننده بتواند بارکد درج شده بر روی محصول را بخواند و بتواند محصول اصلی آن ها را از سایر محصولات مشابه تشخیص دهد. برای این کار نیازمند بارکد خوانی هستیم که هر فرد بتواند به راحتی آن را با خود همراه داشته باشد و از آن با سهولت استفاده کند. گوشی های هوشمند این امر را برای تولید کنندگان آسان کرده است. امروزه شرکت های مختلف با ساخت نرم افزار های مختلف تحت عنوان بارکد خوان موجب شده اند که مصرف کنندگان مختلف بتوانند با استفاده از نرم افزار های بارکد خوان اقدام به خواندن بارکد کنند.
این نرم افزار های بارکد خوان می توانند اطلاعات بارکد های تک بعدی یا خطی را به راحتی بخوانند. نرم افزار های بارکد خوان همچنین با به وجود آمدن نسل جدید بارکد موسوم به بارکد QR که میتواند اطلاعات بیشتری را درون خود جای دهد، ارتقا پیدا کردند و میتوان از نرم افزار های بارکد خوان برای خواندن بارکد های دوبعدی یا همان بارکد QR استفاده کنند.
این نرم افزار های بارکد خوان کار را برای تولید کنندگان مختلف آسان کرده است. همچنین به مصرف کننده این امکان را داده است که با بتواند بارکد خوان را همیشه همراه خود داشته باشند و با کمترین هزینه و در کمترین زمان بارکد های مختلف را بخوانند و از اطلاعات مختلف بر روی کالاها مطلع شوند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()