مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

نکات کلیدی خرید بارکد خوان

10 / 10
از 1 کاربر

نکات کلیدی خرید بارکد خوان ، بارکد خوان تنوع زیادی داشته و در مدل های سیمی ( چند وجهی رومیزی - تفنگی ) ، بیسیم ( بارکد خوان PDA - موبایل کامپیوتر ) قابل انتخاب است ، این تنوع موجب شده که خرید بارکد خوان دشوار و منجر به اشتباه در خرید بارکد اسکنر گردد .

علاوه بر نوع بارکد خوان ، تکنولوژی قرائت بارکد - قدرت بدنه در برخورد با اشیاء - مقاومت در برابر گرد و غبار و نفوذ آب - رطوبت محیط - در صد تشخیص اختلاف رنگ سیاه و سفید بارکد - زوایه ی قرائت - سرعت ، دقت و فاصله ی اسکن بارکد می باشد که تمامی این نکات در موفق بودن خرید بارکد اسکنر تاثیر بسزایی داشته و گاهی حتی یکی از عوامل موجب شکست در انتخاب بارکد خوان می گردد .

به رعایت نکات ذکر شده در بارکد شناسان اهیمت بالایی داده شده و برای تمامی بارکد خوان ها در صفحه ی هر محصول امکان دانلود کاتالوگ اصلی بارکد خوان بارگذاری شده است و در توضیحات محصول نیز به طور کامل مورد بررسی قرار گرفته است .

شرح نکات کلیدی خرید بارکد خوان

ENVIRONMENTAL - شرایط زیست محیطی
AMBIENT LIGHT این گزینه در مورد نور محیط بارکد خوان بوده و امکان قرائت بارکد توسط بارکد خوان را در محیطی با شدت نور بالا را به بررسی می نماید ، همانطور می دانیم بارکد اسکنر در محیط کم نور قدرت بیشتر جهت اسکن بارکد دارد ، در بارکد اسکنر های جدید تلاش برای افزایش قدرت اسکن در محیط با شدت نور بالا ارزش بالایی دارد ، LUX واحد نور بوده و با بالا بودن مقدار واحد نور کیفیت اسکن در شدت نور بالا افزایش می یابد .
DROP RESISTANCE این گزینه در رابطه با میزان قدرت تحمل افتادن دستگاه بارکد خوان بر روی بتون است ، به هر مقداری که فاصله برخورد بارکد اسکنر با بتون بیشتر باشد ، قدرت بدنه بالاتر محاسبه می شود .
HUMIDITY NON-CONDENSING در زمینه ی سازگاری دستگاه بارکد خوان در برابر رطوبت محیط بحث می نماید ، درجه ی تحمل رطوبت بارکد اسکنر را تعیین می نماید .
PARTICULATE AND WATER SEALING در اصطلاح به این گزینه IP می گویند ، IP شامل دو عدد مانند 64 می باشد که در زمینه ی میزان مقاومت بارکد خوان در برابر گرد و غبار و نفوذ آب بحث می نماید ، رقم اول میزان مقاومت گرد و غبار و رقم دوم در زمینه ی میزان مقاومت در برابر نفوذ آب است .
READING RANGES - محدوده ی قرائت

Print contrat ratio مهم ترین فاکتور خرید بارکد خوان تشخیص نوار مشکی و نوار سفید که همان قسمت های سفید و مشکی بارکد می باشد است که به هر میزان که نوار مشکی و نوار سفید بارکد مخدوش تر شوند درصد تشخیص بارکد کاهش می یابد ، بارکد خوان دیتالاجیک یکی از بهترین بارکد اسکنر های موجود می باشد که قدرت تشخیص و جداسازی نوار مشکی و نوار سفید بالا بوده و کنتراست که تضاد بین این دو نوار را تشخیص می دهد در بارکد خوان دیتا لاجیک برجسته می باشد ، به هر مقدار که کنتراست بارکد بالا باشد قدرت اسکن و تشخیص افزایش می یابد .

Reading Angle Pitch زاویه قرائت بارکد با افزایش زاویه ی قرائت بارکد ، امکان اسکن بارکد در زاویای گوناگون را امکان پذیر می نماید .

Resolution - maximum امکان قرائت بارکد های با سایز های کوچک
Reading Ranges محدوده ی اسکن بارکد
TYPICAL DEPTH OF FLELD عمق فاصله ی قرائت بارکد خوان
Minimum distance determined by symbol lengh and scan and scan angel این گزینه شامل وضوح چاپ ، کنتراست و امکان اسکن بر اساس نور محیط می باشد .
EAN 13 تعداد رقم های بارکد را شامل می گردد که از عدد 3 تا 40 می تواند متغیر باشد .
Data Matrix امکان قرائت بارکد های ماتریسی است که در گروه بارکد های دو بعدی قرار گرفته است .

رعایت گزینه های ذکر شده موفقیت خرید را افزایش می دهد ، بارکد شناسان تخصصی ترین مرکز مشاوره و نمایندگی رسمی بارکد خوان دیتالاجیک و فروش بارکد خوان در زمان خرید با در نظر داشتن نکات کلیدی خرید بارکد خوان دستگاهی مناسب با نیاز پیشنهاد می نماید .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()