مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

بارکد خوان باسیم

10 / 10
از 1 کاربر

بارکد خوان باسیم در کنار کارایی عالی کمترین هزینه را دارد ، بارکد خوان باسیم به وسیله ی یک کابل سریالی یا USB به طور مستقیم به کامپیوتر وصل می شوند ، بارکد خوان های سیمی باتری جهت ذخیره کردن پاور ندارند و برق مورد نیازش را از طریق کابل تامین می نماید . هنگامی که اسکنر باسیم از طریق کابل به سیستم متصل می شود علاوه بر تامین توان مصرفی دستگاه به طور اتوماتیک پیکر بندی شده و بدین صورت بارکد خوان با کامپیوتر ادغام می شود این فرایند به آسانی متصل نمودن موس به کامپیوتر است و کاربر نیاز به آموزش ندارد . بنابرین جهت کار با دستگاه بارکد خوان سیمی باید همیشه یک کامپیوتر در دسترس و آماده داشته باشد ، قیمت بارکد خوان با سیم بسیار مناسبتر از بارکد خوان های سیمی است به همین دلیل آمار فروش بیشتری دارد .

شکل ظاهری بارکد خوان سیم دار به صورت رومیزی یا تفنگی است ، این دو مدل را مطمئنا بر روی میز صندوق فروشگاه ها دیده اید ، بارکد خوان تفنگی و رو میزی هر دو از طریق کابل USB یا سریال به سیستم متصل می شوند اما کارایی و شکل ظاهری متفاوتی دارند ، بارکد خوان تفگی در دست کاربر قرار می گیرد ، کاربر به اندازه طول کابل می تواند بارکد خوان را از سیستم دور کند ، بارکد خوان رومیزی با پنجره اسکن بزرگ خود به طور ثابت بر روی میز پیچ می شود و امکان جا به جایی ندارد ، محبوبیت بارکد خوان سیمی رو میزی به علت سرعت فوق العاده اش در فروشگاه های بزرگ مانند رفاه و هایپر استار می باشد .

بارکدخوان های سیمی قابل تنظیم بر حالت های اسکن اتوماتیک یا دستی هستند به علاوه دارای پایه انعطاف پذیر یا ساده جهت استقرار دستگاه است ، پایه بارکد خوان علاوه بر شکل ظاهری خوبی که به میز صندوق می دهد امکان اسکن بارکد بدون دخالت دست را ایجاد و از خستگی دست  صندوقکار طی استفاده بلند مدت جلوگیری می کند .

مزایای بارکد خوان با سیم :

  • قیمت مناسب
  • کابری آسان
  • قابل تنظیم بر روی اسکن اتوماتیک و دکمه ای

معایب بارکد خوان با سیم :

  • امکان قطعی کابل طی استفاده نا درست
  • محدودیت در جابه جایی
  • فاقد باتری و حافظه داخلی

قطعی کابل بارکد خوان یکی از مشکلات اصلی بارکد خوان های سیمی است ، این فرایند به مرور زمان در اثر کشیده شدن و استفاده نا درست از دستگاه اتفاق می افتد و کاربر مجبور به خرید کابل جدید می شود ، توصیه می کنیم هنگام بروز این مشکل کابل فابریک دستگاهتان را خریداری کند تا به دستگاهتان آسیب دیگری وارد نشود . 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()