مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

بارکد خوان سوپر مارکت

10 / 10
از 1 کاربر

بارکد خوان سوپر مارکت در گروه بارکد خوان های فروشگاهی قرار می گیرد، بارکد خوان سوپر مارکت دارای ویژگی هایی است که ابتدایی به نظر می آیند اما موجب رضایت بیشتر مشتری می گردد، قیمت بارکد خوان سوپر مارکت متناسب با سرعت و دقت دستگاه متفاوت است. امکان خرید بارکد خوان سوپر مارکت در سایت بارکد شناسان موجود است همچنین برای داشتن مشاوره تلفنی می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرد، ما در این مقاله سعی داریم مشهورترین بارکد خوان های سوپر مارکت را معرفی و ویژگی های مثبت بارکد خوان فروشگاهی را توضیح دهیم تا فرایند انتخاب را برای شما عزیزان ساده تر نماییم. 

ویژگی ها مهم بارکد خوان سوپر مارکت شامل موارد ذیل هستند که هر کدام را توضیح می دهید:

  • سرعت اسکن بارکد خوان سوپر مارکت: هرچه سرعت دستگاه بارکد خوان فروشگاهی بیشتر باشد فرایند فروش با با سرعت بیشتری انجام می گردد، فروش بدون معطلی موجب رضایت مشتری از خرید می شود.
  • قدرت اسکن بارکد خوان سوپر مارکت: قدرت اسکن بارکد خوان فروشگاهی با کنتراست دستگاه ارتباط مستقیم دارد، بارکد خوان هایی که دارای کنتراست اسکن 15% هستند، قدرت اسکن فوق العاده ای را ارائه می دهند، کنتراست همان قدرت ترجمه ی خطوط مشکی و سفید بارکد است. دستگاه های با کنتراست بالا بارکد های کمرنگ یا مخدوش را با سرعت بیشتری رمز گشایی می نمایند.
  • مشخصات فیزیکی بارکد خوان سوپر مارکت: بارکد خوان های جمع و سبک وزن برای سوپر مارکت و فروشگاه مناسب است تا دست کاربر طی استفاده مکرر از دستگاه خسته نشود. 
  • نوع کابل بارکد خوان سوپر مارکت: دستگاه های بارکد خوانی انتقال داهد ها به وسیله ی پورت های USB، RS232 و PS2 را دارا می باشد برای سوپر مارکت ها انتخاب خوبی است، تا بارکد خوان امکان اتصال به کامپیوتر و ترازو و مچ شدن با تمامی نرم افزار ها را داشته باشد.
  • مکانیسم اسکن بارکد خوان سوپر مارکت: مکانیسم اسکن نوری برای بارکد خوان سوپر مارکت بسیار ایده آل تر است، بارکد خوان های نوری دستگاهایی سبک وزن با سرعت اسکن بالا می باشند.

برند دیتالاجیک، میوا، نیولند و میندئو مشهورترین تولید کنندگان بارکد خوان سوپر مارکتی هستند که به دلیل عملکرد خوب خود توانسته اند شهر زیادی کسب نمایند، در ادامه موفق ترین دستگاه بارکد خوان سوپر مارکت را به شما کابران ارجمند معرفی می نمایم.

  • بارکد خوان سوپر مارکت مدل کوئیک اسکن لیته lite Quichscan QW2100 : پر فروشترین بارکد خوان شرکت دیتالاجیک است که از مکانیسم اسکن نوری بهره می برد، بارکد خوان لایت QW2100 با سرعت 400 اسکن در ثانیه بارکد های تک بعدی را قرائت می نماید، بارکد خوان LITE قابل تنظیم بر روی حالت اتومایتک می باشد و به همراه پایه نگه دارنده عرضه می گردد.
  • بارکد خوان سوپر مارکت مدل کوئیک اسکن ای Quichscan I QD2100 : بارکد خوان I QD2100 با کنتراست اسکن 15% قدرت قرائت فوق العاده ای را به نمایش می گذارد، بارکد خوان Quichscan I QD2100 به سبب ویژگی هایی که دارد مورد توجه سوپر مارکت های بزرگ و شلوغ قرار گرفت است. پایه بارکد خوان QD2100 به صورت انعطاف پذیر است و امکان اسکن کد ها به صورت اتوماتیک و بدون دخالت دست را فراهم می نماید.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()