مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

بارکد خوان کتاب

10 / 10
از 1 کاربر

بارکد خوان کتاب دستگاهی برای اسکن بارکد های درج شده بر روی کتاب است، بارکد خوان کتاب بیشترین آمار فروش را در کتابخانه ها، انتشارات، نوشت افزار ها دارد، بارکد خوان کتاب باید اسکنر قدرمند باشد زیرا بارکد درج شده بر روی کتاب ها اکثرا نا خوانا هستند. استفاده از بارکد خوان در کتابخانه به دلیل کنترل موجودی، فروش و انبار کتاب ها بسیار مورد توجه قرار گرفته است، بارکد خوان کتاب به دو گروه سیمی و بی سیم تقسیم می شوند که هر کدام دارای ویژگی های کاربردی هستند و به فرایند انبار داری و فروش سرعت می بخشد، پیشنهاد ما برای انتخاب بهترین بارکد خوان کتاب اسکنر های برند دیتالاجیک است، بارکد خوان های دیتالاجیک دستگاهایی حرفه ای و سریع هستند به همین دلیل توانسته اند بالاترین آمار فروش در کتابخانه و کتاب فروشی ها داشته باشد. 

بارکد خوان کتاب مدل Datalogic QM2131 : اسکنری با مکانیسم اسکن نوری است، بارکد خوان QM2131 امکان اسکن کد های تک بعدی درج شده بر روی جلد کتاب ها را دارد، انتقال اطلاعات کد ها توسط بارکد خوان QM2131 به کامپیوتر به صورت بی سیم صورت می گیرد بارکد خوان QM2131 دارای حافظه ی داخلی است در هنگام دور بودن بیش از حد بارکد خوان از کامپیوتر اطلاعات در بارکد خوان ذخیره می گردد. نصب و راه اندازی بارکد خوان مدل Datalogic QM2131 بسیار ساده است و به راحتی با نرم افزار فروش و انبار داری کتابخانه مچ می شود.

بارکد خوان کتاب مدل Datalogic QD2130 I : بارکد خوان سیمی با کاربری آسان است، بارکد خوان Datalogic QD2130 به صورت PLUG&PLAY با کامپیوتر ادغام می شود، به زبان ساده تر نصب، راه اندازی و مچ بارکد خوان با نرم افزار کتای به صورت اتوماتیک انجام میشود و نیاز به نصب نرم افزار یا اعمال تنظیمات ندارد، بارکد خوان QD2130 I یکی از محبوبترین بارکد خوان های برند دیتالاجیک است که بارکد های نا خوانا یا مخدوش درج شده بر روی کتاب را به راحتی قرائت می نماید. اتصال و انتقال اطلاعات از بارکد خوان QD2130 I به کامپیوتر به وسیله ی کابل صورت می گیرد، طول کابل بارکد خوان به اندازه 2 متر است به همین دلیل این بارکد خوان بیشتر مناسب صندوق می باشد.

ما در این مقاله محبوب ترین و پر فروشترین مدل های بارکد خوان کتاب را معرفی کردیم و در مورد علت استفاده از بارکد خوان کتاب در کتابخانه توضیح مختصری دادیم، امیدوارم با خواندن این مقاله انتخاب بهترین بارکد خوان کتاب برای شما ساده تر شود.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()