مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

تنظیم بارکد خوان دیتالاجیک Quickscan با کابل USB

3 / 10
از 2 کاربر

تنظیم بارکد خوان دیتالاجیک Quickscan با کابل USB معمول ترین حالت بارکد خوان است، تمام بارکد خوان های دیتالاجیک به صورت دیفالت توسط کارخانه بر روی کابل USB تنظیم شده اند و اطلاعات کد را پس از قرائت به وسیله ی کابل USB به سیستم منتقل می نمایند. بارکد خوان DATALOGIC علاوه بر اتصال به وسیله ی USB امکان اتصال توسط کابل RS232 و PS2 را دارد که تنظیمات ست شدن بارکد خوان با کابل های RS232 و PS2 در دیگر مقالات همین سایت موجود است، ما در این مقاله بارکد بازگشت به تنظیمات کارخانه و ست شدن بارکد خوان با پورت USB را قرار داده ایم تا در زمان به هم خوردن تنظیمات دستگاه بتوانید دستگاه را مجددا با کابل USB ست کنید. تنظیمات ذیل بر روی اکثر بارکد خوان های دیتالاجیک از جمله مدل های Quickscan I QD2100، Quickscan I QD2130، Quickscan lite QW2100، Quickscan lite QW2120، کویئک اسکن ای مدلQD2430 و Herun HD3100 و بسیاری از مدل های دیگر دیتالاجیک قابل اعمال است.

بارکد ذیل باعث بازگشت تنظیمات دستگاه بارکد خوان بر روی حالت کارخانه می شود، با قرائت این بارکد توسط بارکد خوان به صورت اتوماتیک تنظیمات اعمال می شود، شما می توانید از روی صفحه ی مانیتور بارکد را قرائت کنید یا ابتدا بر روی کاغذ پرینت بگیرید و سپس با فشار دادن ماشه و قرار دادن پنجره اسکنر در مقابل بارکد تنظیمات را دریافت کنید.

بازگشت به تنظیمات کارخانه بارکد خوان دیتالاجیک

بارکد موجود در تصویر پایین اطلاعات دستوری برای تنظیم بارکد خوان بر روی کابل USB است، تنها با قرائت این کد توسط بارکد خوان از روی صفحه ی مانیتور یا کاغذ به صورت اتوماتیک تنظیمات اعمال می گردد.

 تنظیم بارکد خوان دیتالاجیک با کابل یو اس بی

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()