مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

تنظیم کابل ps2 یا سریال بارکد خوان ای Datalogic Quick Scan i QD2100

10 / 10
از 1 کاربر

تنظیم کابل ps2 یا سریال بارکد خوان ای Datalogic Quick Scan i QD2100 بیشتر برای متصل کردن بارکد خوان با ترازو های فروشگاهی نظیر محک، رادین، دیجی و غیره مورد استفاده قرار می گیرد، سرعت اسکن بارکد خوان با پورت PS2 به نسبت USB کمتر می باشد. اختلاف سرعت انتقال داده توسط پورت سریال و USB به اندازه ای نیست که باعث خستگی و نارضایتی کاربر در حین استفاده شود، پورت PS2 یا همان سریال پورت استاندار اما قدیمی است که جای خود را به USB واگذار گرده است، با این وجود بسیاری از دستگاه ها و نرم افزارها هنوز متناسب با پورت PS2 طراحی می شوند.

تعویض کابل بارکد خوان بسیار کار آسانی است و توسط خود کاربر قابل انجام می باشد، تمام بارکد خوان های دیتالاجیک توسط کارخانه برای پورت USB تنظیم شده اند اما این تنظیمات با کمک دفترچه راهنمای موجود در پک بسته بندی بارکد خوان قابل تعییر است، افرادی که دفترچه راهنمای بارکد خوان خود را گم کرده اند می توانند از تنظیماتی که در ادامه در این مقاله قرار می دهیم استفاده نمایند.

مراحل تعویض کابل بارکد خوان Quick Scan :

  • اگر کابل usb به بارکد خوان وصل است، با فرو کردن سوزن در حفره ریز بدنه بارکد خوان، کابل را آزاد نمایید.
  • کابل ps2 یا همان سریال را به بارکد خوان متصل نمایید.
  • دو عدد بارکد تنظیمات ذیل را قرائت نمایید.

تنظیمات کابل سریال با ps2

تمام مدل بارکد خوان های خانواده Quick scan نظیر بارکد خوان لایت یا لیته، QW2100، QD2131، QD2430 از تنظیمات بالا پشتیبانی می کنند، با انجام سه مرحله بالا بارکد خوان دیتلاجیک مدل Quick Scan i و هم خانواده هایش آماده متصل شدن به رایانه و انتقال داده ها بوسیله ی کابل ps2 هستند.

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()