مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

حذف حروف اضافه قبل از بارکد

10 / 10
از 1 کاربر

حذف حروف اضافه قبل از بارکد از دغدغه های کاربرانی است که به تازگی دستگاه بارکد خوان تهیه کرده اند و هنگام قرائت کد با بارکد خوان بر روی صفحه ی نمایش حروف اضافه پیش از بارکد می آید، وجود حروف اضافه باعث بروز مشکل مابین بارکد خوان و نرم افزار می شود. تایید نشدن کد توسط نرم افزار، شناخته نشدن کد توسط نرم افزار و اختلاف مابین کد های جدید و قدیمی مشکلاتی هستند که احتمال پیش آمدن را دارند. بسیاری از کاربران هنگام مواج شدن با این مسئله فکر می کنند دستگاه بارکد خوان خراب است یا با نرم افزارشان قابل ادغام نیست از طرف دیگر دستگاه بارکد خوان درایور قابل نصب بر روی کامپیوتر ندارد و بر روی سطح  بدنه ی خود کلیدی به غیر از ماشه اسکن وجود ندارد به همین دلیل اکثر کاربران نمی توانند خود این مشکل را حل کنند. ما در این مقاله تنظیمات حذف حروف اضافه قبل از بارکد را قرار داده ایم، برطرف کردن این مسئله به آسانی قرائت کردن بارکد های موجود در این مقاله می باشد.

بارکد های موجود در تصویر ذیل حاوی داده های دستوری برای حذف حروف اضافه پیش از بارکد هستند، با قرائت کد ها تنظیمات به صورت اتوماتیک انجام می شود، به ترتیب از بالا به پایین کد ها را قرائت نمایید. تنظیمات فوق بر روی اکثر بارکد خوان های دیتالاجیک از جمله مدل های Quickscan QD2100، QW2100، QW2131، QD2130 قابل اجرا است.

تنظیم حذف حروف اضافه قبل از بارکد

 بارکد تنظیم حذف حروف اضافه بارکد

حذف حروف اضافه پیش از بارکد

حذف حروف اضافه پیش از بارکد

بارکد شناسان مرکز تخصصی فروش بارکد خوان و خدمات این دستگاه است که با مشاوره رایگان در ضمینه ی بارکد خوان و راه اندازی سیستم در تلاش است تا در فضای مجازی با بالاترین دسترسی  ، سوالات و مشکلات نصب و راه اندازی بارکد خوان را بر طرف نموده و برای کاربران مرجع تخصصی خرید بارکد خوان و تعمیرات آن باشد .

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()