مجموع : 0 تومان
محصولی انتخاب نشده است

تبیلیغات

نحوه ی استفاده از حافظه بارکد خوان بیسیم

10 / 10
از 1 کاربر

نحوه ی استفاده از حافظه بارکد خوان بیسیم یکی از دغدغه های دارندگان بارکد خوان های بی سیم است، همه ی بارکد خوان های بی سیم دارای برد آنلاین محدود و حافظه داخلی هستند، بدین ترتیب انتقال داده توسط بارکد خوان بی سیم با دو حالت آنلاین و افلاین امکان پذیر است. بسیاری از مجموع های بزرگ برای ثبت بارکد محصولات از بارکد خوان بیسیم دیتالاجیک استفاده می کنند، حافظه داخلی بارکد خوان دیتالاجیک QM2131 و QM2430 و دیگر مدل ها این شرکت قابلیت ذخیره بیش از 3000 کد را دارند. هنگامی که بارکد خوان در فاصله ی 25 تا 35 متری کامپیوتر قرار گرفته باشد دستگاه توانایی انتقال داده ها بلافاصله بعد از اسکن بر روی کامپیوتر را دارد و زمانی که بارکد خوان در فاصله ی بیش از 30 متر قرار گرفته باشد می تواند کد ها را در حافظه خود ذخیره تا مجددا به کامپیوتر نزدیک شود و به صورت اتوماتیک یا دستی کد ها را انتقال دهد. 

  • حالت غیر فعال (آنلاین): برای غیر فعال کردن حافظه ی داخلی بارکد خوان سه عدد کد که در تصویر زیر مشاهده می نمایید را به ترتیب قرائت نمایید. با اعمال این تنظیمات بارکد خوان شما فقط تا فاصله ی 30 متری می تواند بارکد را قرائت کند و خارج از این برد دستگاه بدون کاربرد می شود.

تنظیمات غیر فعال سازی حافظه داخلی بارکد خوان

  • حالت اتوماتیک (آنلاین+آفلاین): برای تنظیم بارکد خوان بر روی حالت اتوماتیک کافی است بارکدهای موجود در تصویر ذیل را به ترتیب اسکن نمایید، با تنظیم دستگاه بر حالت اتوماتیک بارکد خوان اطلاعات را در رنج کمتر از 30 متر به صورت لحظه ی ارسال می کند و هنگام دور شدن از سیستم حافظه بارکد خوان فعال و کد ها را در حافظه ذخیره می شوند. توصیه می کنیم حالت اتوماتیک را برای بارکد خوانتان انتخاب نکنید زیرا ممکن است کامپوتر شما برای ذخیره اطلاعات آماده نباشد و زحمت 1 روز شما نابود شود.

فعال کاردن حالت اتوماتیک بارکد خوان بی سیم

  • حالت فعال سازی (آفلاین): با اسکن بارکد های تصویر ذیل حافظه بارکد خوان فعال می شود و تمام کد ها پس از اسکن در حافظه ثبت می شوند، در حالت آقلاین امکان انتقال اطلاعات بلافاصله بعد از اسکن وجود ندارد.

فعال سازی حافظه داخلی بارکد خوان بی سیم

  • تخلیه بارکد خوان: بارکد انتقال بارکد های ذخیره شده در حافظه بارکد خوان به کامپیوتر بارکد زیر را قرائت کنید.

تخلیه حافظه بارکد خوان

  • پاک کردن حافظه بارکد خوان

پاک کردن حافظه بارکد خوان

 

ارسال نظر

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()